📍Kokneses centrā        📱 Tālrunis 27576966

Mūsu klienti pēc skaita:

1. Koknese
2. Vecbebri

3. Aizkraukle

4. Pļaviņas

5. Ērgļi

Padomi, lai hēlija baloni ilgāk lidotu

Temperatūra

Centieties izvairīties turēt balonus tuvu radiatoriem vai krāsnij/kamīnam. Ideālā temperatūra ir 20-22 grādi. Baloni nemīl kondicionierus, vasarā ārpusē tas nozīmē novietošanu ēnā, jo tiešos saules staros hēlijs izplešas un balons sprāgst. Ziemā tas nozīmē - braucam pakaļ pēc baloniem automašīnā vai prasām piegādi.
Viena kliente ir eksperimentējusi, un stundu atstājusi balonu auto, kad ārā ir 0 grādu. Apgalvoja, ka viss kārtībā. Uz nakti gan nebūtu prātīgi atstāt. 

Bērni :)

Lai cik tas neizklausītos nereāli, ja atturēsiet savus bērnus no nemitīgas skraidīšanas pa māju ar baloniem, jo ilgāks balonu mūžs. Jo vairāk bērni spēlēsies ar baloniem, jo ātrāk tie beigs lidot. Ideālajā pasaulē baloni stāv bērniem nepieejamā vietā, un priecē visu acis nedēļām ilgi.

Putekļi

Baloniem nepatīk putekļainas telpas (var uzsprāgt no statiskās elektrības).

Mitrums un vējš

Balonus nav ieteicams novietot pie atvērta loga, jo parasti ārpusē ir lielāks gaisa mitrums, nekā telpās. Liels gaisa mitrums hēlijam "nepatīk".

Tāpat arī nav vēlams, ka baloni stāv pie atvērta loga vai caurvējā (vēja plūsmā).

Kā ieekonomēt uz balonu kompozīciju?

Ja Tu lasi šo sadaļu - lieliski! Ja man kāds klients saņemtos pajautāt šo jautājumu, es būtu stāvā sajūsmā un izrādītu visu, kas šajā rakstā ir minēts. Diemžēl cilvēki ikdienā kautrējas runāt par naudu un domā, ka tad viņi svešu cilvēku acīs izskatīsies pēc nabagiem. Savukārt, man arī negribas bāzties virsū ar šo informāciju, ja jau man speciāli nevaicā, jo kāds vēl padomās, ka es uztveru viņu kā kādu nabagu. Bet vēlme ietaupīt taču ir pavisam normāla, baloni nebūt nav vienīgā pozīcija svētkos, tāpēc skatīsimies, kā var ietaupīt?

Pats dārgākais - hēlijs

Tāpēc - ja vari izvairīties no hēlija lietošanas - būs daudz lētāk. 

Te var noderēt bambusa kociņi, kādi man ir. Ja pildīsi balonus nevis ar hēliju, bet ar gaisu, kompozīcija būs daudzkārt lētāka. Izveido pušķi no 3, 5, 7 dažādiem, savstarpēji saskaņotiem baloniem. 

Vēl ir iespēja pildīt balonus ar krāsām, krāsainām bumbiņām, fliteriem, spalvām. Īpaši eleganti izskatās caurspīdīgs balons, kas piepildīts ar zelta akrila krāsu, un kurā iepūsts vēl viens krāsains balons. Tā kā krāsa ir smaga, šādu balonu īsti nevar pildīt ar hēliju. Bet ar gaisu - nereāli skaisti un lēti! Sasien balonus buķetē un volā! Šeit attēlā redzams manis veidots balons. Caurspīdīgā balonā ir iepildīta zila un balta krāsa, kā arī iepūsts vēl viens zaļš balons. Šāds balons priecēs acis mēnešiem ilgi.

Vēl ir iespēja taisīt balonu virtenes. Balonu virteņu izveidošanai mājas variantā parasti izmanto caurspīdīgu, caurumotu lentu, kurā izkārto piepūstos balonus. 

Šāda kompozīcija, atkarībā no balonu kvalitātes saglabāsies līdz pat 3 mēnešiem(!). Iespējams, noderēs vēl nākamajiem svētkiem. Es šādas kompozīcijas parasti neveidoju uz speciālās caurspīdīgās lentas, bet izmantoju bikšu gumiju vai makšķerauklu, tādējādi radot profesionālāku efektu. Tas ir ekonomiski izdevīgs prieks un kalpos ilgi.

Nē, bet es vēlos hēlija balonus

Labi, tad iesaku neņemt folija ciparus. Folija cipars pie manis maksā 7,5€, un tas ir tuvējā apkārtnē izdevīgākais piedāvājums. Padomā, vai nevari aizstāt šos ciparus ar ko citu? Piemēram, ar jubilāra vārda uzlīmi uz balona. Būs vēl personīgāk. Tagad piedāvāju arī īpaši ekonomisko variantu - ar marķieri aprakstītu balonu. 

Ja tomēr gribas ciparus, ir iespēja neņemt lielos 86 cm ciparus, bet mazos 38 cm ciparus. Savienojumā ar 5 balonu buķeti tie izskatīsies gana iespaidīgi, toties nebūs tik dārgi.

Vēl, ja jums ir vēlme ietaupīt, iesaku padomāt par tādu variantu aksesuāri. Lieciet man piekabināt balonu astes, piepildīt tos ar spalvām, fliteriem, gliteriem, lapiņām. Prasiet uzlīmēt uzrakstus, rakstīt novēlējumus vai piesiet lentas. Visi aksesuāri maksā salīdzinoši ļoti maz. Varat pat siet klāt paši savas lentas, smilgas, ziedus, bērzu lapas u.tt. Vai atvediet man savus materiālus, un es jums visu uztaisīšu tā, lai ir smuki!


Piegāde

Protams, ja jāmaksā par piegādi, tas sadārdzina cenu. Padomā, vai kāds radinieks tieši nebrauc garām Kokneses centram un nevar balonus paņemt. Izstāsti savam tētim, kāda ir mūsu adrese, parādi google maps mājas izskatu. Atradīs. Ne viens vien ir atradis. Ja domā par to, ka tētis nemācēs norēķināties, tā vispār nav problēma. Es strādāju legāli, var maksāt ar pārskaitījumu.

Iesaki kādu kompozīciju, kas ir riktīgi forša, nemaksā dārgi un kura pārsteigtu saņēmēju

Lūgtum! Pārsteigs, būs superīga, nebūs dārga. 


Baloni tagad arī Koknesē

Ko mēs mēdzam dāvināt uz dzimšanas un vārda dienām? Parasti jau tā ir dāvana plus ziedi. Bet līdz ar 20% inflāciju, arī šīm precēm ir kāpušas cenas. Tagad ziedus zem 10 eur ir grūti nopirkt. Jauki, ja jums ir savs puķu dārzs, bet, ja tomēr nav - veikalā viena pastāvējusi rozīte maksā 1,70 eur, bet viena skaista roze - 2,70 eur. Un kurš tad dāvina tikai vienu rozi? Cenas ziediem ir kāpušas ļoti strauji.

Turpretī viens lateksa balons ar gaisu izmaksā 0,50 eur, bet ar hēliju - 1,80 eur, tomēr balons ir kaut kas neierastāks. To var skaisti personalizēt. Tam var uzlīmēt jubilāra vārdu, to var izvēlēties jubilāra mīļākajās krāsās vai izvēlēties neparastu balonu, piekarināt lentes, piepildīt ar maziem baloniem, izkrāsot to ar krāsām, ievietot kastē un tā tālāk. Šī nozare ir strauji attīstījusies, un var radoši izpausties pēc sirds patikas. Jubilārs un viņa viesi jebkurā gadījumā būs patīkami pārsteigti par personalizētiem baloniem, pie kuriem jūs kā dāvinātājs būsiet piedomājis. 

Svētku dekorācija uz vairākiem mēnešiem

Mums pašiem ierasts uz svētkiem veidot balonu virtenes. Tā ir svētku kompozīcija, kas necik dārgi nemaksā, bet priecē acis vēl mēnešiem pēc ballītes. Tomēr ir mazliet jāpiešaujas pie šīs kompozīcijas veidošanas. Kad skatos uz savām pirmajām kompozīcijām un tagad veidotajām, protams, var redzēt būtisku atšķirību kvalitātē un estētiskajā baudījumā. 

Tā kā baloni virtenē ir pildīti ar gaisu, un gaisa molekula ir liela, balonu virtenes sirdi priecē ilgi un izdaiļo istabu. Mūsu ģimenē uz svētkiem parasti pie loga novietojam galdu, pie aizkarstangas piekarinām balonu virteni, bet pēc svētkiem to pārvietojam uz bērnistabu, kur tas dzīvo vēl 2-3 mēnešus, kamēr lēnām izpūšas gaiss. 

Baloni pieejami Koknesē

Jau pāris nedēļas hēlija baloni ir pieejami Koknesē. Nav vairs jābrauc uz Aizkraukli. Ja Tu zini, ka Tev tuvojas svētki, piesaki man savus balonus. Ja vien es esmu mājās, balonus varu uzpūst stundas laikā vai pat ātrāk. Mani var sakomunicēt visdažādākajos veidos, tai skaitā uz ielas, veikalā vai bērnu laukumiņā, kur regulāri esmu sastopama ar savām meitiņām. Nāc klāt, un runājam par baloniem. Mans mērķis ir uzburt visiem skaistus svētkus!


Vai Tev tuvojas svētki? 

Pārsteidz savus draugus, un nāc pie manis pēc baloniem!
Esmu Kokneses centrā.

Pirkumu grozs